ÖSYS PROGRAMIMIZ

ÖSYS programımız yoğunlaştırılmış ders içeriğini, yoğun test çözüm tekniklerini, öğrencinin zamana karşı olan yarışını hızlandırmak için hazırlanmış deneme sınavlarını ve en önemlisi konulardaki eksikliklerin giderilmesi için öğrencilere sunulan sınırsız özel dersleri kapsamaktadır.

ÖSYS programımızda SAYISAL, EA ve SOSYAL öğrencileri için hazırlanmış programlarımız bulunmaktadır. Bu programlarda öğrenciler meslek hedefleri dâhilinde sınav sistemi puanlama katsayılarına göre farklı sınıflarda yer almaktadırlar. Genel kapsamda ÖSYS hazırlık programında öğrenciler hafta sonu 2 gün, hafta içi 3 gün olmak üzere 5 gün sınıf ders programlarında yer almakta, bu günlerin dışında her hafta bir gün sınav tekniğini öğrenmeleri için deneme sınavına girmektedirler. ÖSYS öğrencileri sınıf programları dışında konu eksikliklerini istedikleri zaman, istedikleri dersten aldıkları özel derslerle tamamlamaktadırlar. Ayrıca konu bazlı yapılan her dersten konu tarama sınavları ile eksiklikleri tespit edilmekte ve zorunlu konu tekrar dersleriyle öğrencinin tüm konuları tamamlanmaktadır

ÖSYS Programı (YGS-LYS)
Haftasonu (2 gün)  500 Saat
Haftaiçi (3 gün)  360 Saat
Deneme Sınavı  60 Adet

• Bu programda EA ve SOSYAL öğrencileri için Fen Bilimleri dersleri, SAY öğrencileri içinde Sosyal Bilimler dersleri yer almaktadır.