ÖZEL DERS

 

Nişantaşı Dershanesi‘nin en önemli ayrıcalıklarından biri de “ÖZEL DERS PROGRAMI”‘dır. Özel Ders Programı sistem içerisinde ikiye ayrılır.

1) Okula Yardımcı ya da Sınava Hazırlık Programlarına kayıtlı öğrencilere sunulan sınırsız özel dersler :

Bu programlarda yer alan öğrenciler 3-5-8 kişilik sınıflarda verilen program derslerinin dışında , istedikleri dersten birebir  özel ders alma imkanına sahiptirler. 1 ders 50 dk’dır. Alınan bu özel dersler ayrıca ücretlendirilmez. Çünkü Nişantaşı Dershanesi “DERSHANE + ÖZEL DERS” sisteminden oluşur. Örneğin Nişantaşı Dershanesi’nde ÖSYS’ye hazırlanıyorsanız ya da 11. Sınıf Okula Yardımcı Programdaysanız , aldığınız sınıf program dersleri dışında istediğiniz kadar  özel ders imkanına sahipsiniz !

2) Okula Yardımcı ya da Sınav Hazırlık Programlarına kayıtlı olmayan öğrencilere verilen özel dersler :

Nişantaşı Dershanesi’nde program sınıf derslerinde yer almayabilirsiniz. Eğer isterseniz 1.sınıftan 12.sınıfa kadar istediğiniz dersten, istediğiniz sayıda birebir özel ders alabilirsiniz. Bu özel ders Matematik, Fizik, Cografya, Felsefe, Tarih, Biyoloji, Kimya, Fransızca, Türkçe, Fransızca Matematik, Fransızca Fizik, Fransızca Kimya olabilir. Karar sizin. Bir ders 2 saattir (120 dk).

Amaç; Özel derslerde öğrenciyi en mükemmele ulaştırmaktır.

Nişantaşı Dershanesi özel ders sistemindeki kalitesi ile başarı ve eğitimdeki farkını bir kere daha yarattı.

Siz de bu ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz !